BB Glow

BB GLOW

Günlük hayatı kolaylaştıran, makyaj problemini neredeyse ortadan kaldıran ve sabah uyandığınız anda ışıldayan, cilt problemlerinden arınmış bir görünüme kavuşturan fondöten efekti veren oldukça etkili bir cilt mezoterapisi işlemidir. Ciltteki ton farklılıklarını ortadan kaldırarak leke görünümlerini giderdiği gibi akne izlerini yok eder. Işıltılı, aydınlık ve sağlıklı bir cilt görünümü isteyen herkese çözüm olabilecek BB Glow uygulaması öncesi cilt tedavisi uygulanır.

Cilt tedavisi uygulaması yapılan cildin ihtiyacına özel olarak hazırlanan sıvı serumlar bitkisel kökenlidir. Herhangi bir yan etkiye ya da ciltte olumsuz tepkimelere sebep olmazlar ve uygulama sonrasında değişim gözle görülebilir. 6 aya kadar kalıcı olan BB Glow uygulamasından sonra derhal günlük yaşama devam edilebilir. Çeşitli bitki özleri içeren serumlar A,B3,B4,C ve E vitaminlerini de içeriğinde barındırır.

  • A vitamini: Yaşlanma süresini yavaşlatır.
  • C vitamini: Anti-aging etkisiyle, cilt yapısını koruyan kolajen üretimini arttırır.
  • E vitamini: Cildi, güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korur. Kırışıklıklarını azaltır.
  • B3 ve B4: Hücre yenileyici olup nem tutma yeteneğine sahip vitaminlerdir.
Image

BB Glow ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen merkezimizle iletişime geçiniz.

Yaptırmak istediğiniz uygulamaya karar verme aşamasında, merkezimizde yapılan uygulamalarla ilgili daha fazla bilgi almak ve uygulama görsellerine ulaşmak için Instagram hesabımızı ziyaret ediniz.