Carbon Peeling

CARBON PEELING

Karbon peeling cilt lekelerinin ve açık renkli tüylerin yok olmasını sağlayan bir tedavi yöntemidir. Cilt yağlanmasını azaltıp gözenekleri küçültürken cildin gençleşmesini ve aydınlık bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Karbon peeling yönteminin temeli cilde sürülen karbon solüsyonunun ciltten uzaklaştırılmasıyla ciltte kolajen üretimi artar, cilt gençleşir. Gözeneklerin daralmasıyla daha pürüzsüz ve sağlıklı görünen bir cilt açığa çıkar.

Bu uygulamayla melanin pigmenti uyarılır ve yüzde aydınlanma efekti görülürken cilt tonu da açılır. Karbon peeling uygulaması 1-3 hafta aralıklarla 4-8 seans uygulanmalıdır. Uygulamadan 1 hafta sonra cilt yağlanması azalır. 2-4 ayda gözenekler daralır, cilt gençleşir ve leke giderici etki açığa çıkar. Karbon peeling uygulamasının olumlu etkileri 1-1,5 yıl devam eder.

Image

Carbon Peeling ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen merkezimizle iletişime geçiniz.

Yaptırmak istediğiniz uygulamaya karar verme aşamasında, merkezimizde yapılan uygulamalarla ilgili daha fazla bilgi almak ve uygulama görsellerine ulaşmak için Instagram hesabımızı ziyaret ediniz.