Derma Peel

DERMA PEEL

Cildinin yenilenerek pürüzsüz ve temiz bir görünüme kavuşmasını isteyen herkes için ideal bir çözüm olabilecek Dermapeel uygulamasıyla tatmin edici cilt güzelliğine kavuşabilirsiniz. Vücutta özellikle doku kaybı olan bölgelere uygulanan Dermapeel ile gözeneklerde biriken yağ ve kir atılır. Ölü hücreler cilt tahriş edilmeden soyulur.

En hassas ciltlerde bile başarılı sonuç gösteren bu uygulama kırışıklık problemi için oldukça faydalıdır. Ciltteki kan dolaşımını arttırarak dokuların hızlı bir şekilde onarılmasını sağlar. Yaşlanmaya karşı birebir çözüm olan Dermapeel doktorlar tarafından da sıklıkla önerilen bir uygulamadır.

Hasarlı dokuları kısa süre içinde acısız bir şekilde onardığı için tercih edilen bir uygulamadır. Kırışıklıklardan ve ciltteki diğer deformasyon problemlerinden tamamen kurtulmak için seanslara düzenli olarak devam etmek gerekmektedir.

Image

Derma Peel ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen merkezimizle iletişime geçiniz.

Yaptırmak istediğiniz uygulamaya karar verme aşamasında, merkezimizde yapılan uygulamalarla ilgili daha fazla bilgi almak ve uygulama görsellerine ulaşmak için Instagram hesabımızı ziyaret ediniz.