Kaş Laminasyon Botox

KAŞ BOTOX (LAMİNASYON)

Kaşın formunu yenileyerek estetik bir kaş formu ve hacim kazandırarak etkili bir değişim sağlar. Aşağıya düşük, içe kıvrılan ve sert dokulu kıl yapısına sahip, kısa ve üste doğru kalkmayan kaş yapısını istenilen yöne getirilerek daha düzgün ve estetik bir forma sokulmasına yardımcı olur.

Asimetrik kaş problemini ortadan kaldırmak için ideal bir uygulama olan Kaş Laminasyonu, sert tüylerin yanlış yönde büyümesi problemini çözerek istenilen rengi ve şekli almasını sağlar. Öncelikle kaş şampuanı ile kaş makyaj artıklarından temizlenir.

Sonrasından primer ile kaş ve deri üzerindeki yağ arındırılır ve kaşlar istenen şekle göre özel yapıştırıcı ile sabitlenir. 2 farklı solüsyon uygulanır, gerekli süre kadar beklenir. Eğer kaş boyama yapılacaksa şekil belirlenir ve kaşlar boyanır. Sonrasında kaş botoks işlemi yapılır. Kalıcılığı 6-8 hafta arasındadır.

Image

Kaş Botox (Laminasyon) ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen merkezimizle iletişime geçiniz.

Yaptırmak istediğiniz uygulamaya karar verme aşamasında, merkezimizde yapılan uygulamalarla ilgili daha fazla bilgi almak ve uygulama görsellerine ulaşmak için Instagram hesabımızı ziyaret ediniz.