Kaş Vitamini

KAŞ VİTAMİNİ

Saçlarımız ve cildimiz kadar bakıma ihtiyaç duyan kaşlar için en ideal bakım uygulamasıdır. Yüz ifademizi belirleyen ve bakışlarımızı keskinleştiren kaşlardaki en büyük sıkıntı tüylerdeki seyrelmeden dolayı oluşan şekil bozukluklarıdır.

Bu uygulama kıl köklerini güçlendiren vitamin ve yağların kaşlara yedirilmesiyle kaş köklerini canlandırır. Kaştaki boşluklar, doldurulması gereken bölgeler yüz yapısına göre belirlenir. Güçsüz tüyler ustura yardımıyla güçlendirilir. Hazırlanan vitamin karışımı kaş diplerine uygulanır. 2 haftada bir uygulanan yarım saatlik seanslara ek olarak koruma seansları yapılır.

Tüm seanslar bitip istenen gürlüğe ulaşıldığında şekillendirme yapılır. Herhangi bir yan etkisi bulunmadığından kaş şeklinden ve sıklığından memnun olmayan herkese uygulanabilir. Uygulama sırasında bölgesel anestezi kremi kullanıldığından acısız ve ağrısız bir işlemdir.

Image

Kaş Vitamini ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen merkezimizle iletişime geçiniz.

Yaptırmak istediğiniz uygulamaya karar verme aşamasında, merkezimizde yapılan uygulamalarla ilgili daha fazla bilgi almak ve uygulama görsellerine ulaşmak için Instagram hesabımızı ziyaret ediniz.