Microblading

MICROBLADING

Olağanüstü doğallıkta ve manuel bir yöntem olan Microblading ile dolgun ve estetik görünümlü kaşlara sahip olabilirsiniz. Pigmentler, geleneksel tekniğe göre 3 kat daha ince ve çoklu iğneler kullanılarak epidermise yerleştirildiği için renk çok net ve çok ince görünür.

Yüz güzelliğine ve kaş sağlığına önem veren herkes için ideal bir yöntemdir. Saç ve kıl dökülmesine sebep olan alopesi, trikotilomani gibi hastalıklardan muzdarip olanlar veya kaşlarının görünümünden hoşnut olmayan kişiler çözümü Microblading’ te bulabilirler.

Microblading sonrası, mevcut kıl miktarına ve rengine bağlı olmaksızın doğal görünümlü, kusuruz ve dolgun kaşlar sizi bekliyor olacak. Başlangıçta daha koyu görünen kaşlar iki haftalık süre içinde büyük ölçüde solar ve istenen renge ulaşır. Cilt yapısı ve diğer faktörlere bağlı olarak 1-3 yıl dayanabilir. Ancak, pigmentin canlılık ve biçim gibi özelliklerinin korunması için yılda bir kez yenileme yapılmalıdır.

Image

Microblading ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen merkezimizle iletişime geçiniz.

MICROBLADING İŞLEMİMİZDEN ÖRNEKLER

Merkezimizde yapılan uygulamalarla ilgili Before & After görüntülerini, yaptırmak istediğiniz uygulamaya karar verme aşamasında sizlere yardımcı olması için derledik. Daha fazlasına ulaşmak için lütfen Instagram hesabımızı ziyaret ediniz.