UYGULAMALAR

ANASAYFA / UYGULAMALAR

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj, cildinizin rengini implante etme sanatı ve bilimidir. Kalıcı makyaj diğer adıyla "Micro pigment" uygulaması steril ve tek kullanımlık bir iğne yardımıyla doğal içerikli boyaların deri altına yerleştirilmesi işlemidir.

Devamını oku...

Kalıcı Oje

Kalıcı oje uygulaması kadınlar tarafından çok fazla tercih edilen bir uygulamadır. Size sağladığı bir çok avantajları bulunmaktadır. Özellikle çalışan kadınlar iş saatlerinin yoğunluğu, trafikte geçirilen vaktin iyiden iyiye artması, evle ilgilenmek derken kendilerine yeteri kadar vakit ayıramamaktadırlar.

Devamını oku...

Tırnak Yeme Tedavisi

Tırnak yeme alışkanlığı; beden odaklı tekrarlayan davranışlar olarak bilinen parmak emme, saç koparma, diş gıcırdatma gibi strese bağlı alışkanlıkların başında geliyor.

Devamını oku...

Cilt Bakımı

Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek, yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır. Aksi takdirde UV ışınları, makyaj,

Devamını oku...

Sprey Solaryum

Sprey Solaryum; Bronz ve sağlıklı bir tene sahip olmada devrim yaratan bir sistemdir. İngilterede bulunan DHA laboratuvarlarında üretilmekte olan patentli ambermist solüsyon sayesinde tek seansta cildinize zarar vermeden 10 gün kalıcı bir bronzluğa sahip olmanızı sağlar.

Devamını oku...

İpek Kirpik

İpek Kirpik, diğer kirpik uygulamalarından farklı olarak 3 ay boyunca kullanabilirsiniz ve herhangi bir zarar vermezler.

Devamını oku...

Günlük Makyaj

Günlük makyajınıza önce cilt tipinize uygun bir nemlendirici sürerek başlayın. Nemlendiricinizi minik minik noktalar halinde yüzünüze bırakın ve parmak uçlarınızla dairesel hareketlerle iyice yedirin.

Devamını oku...

Protez Tırnak

Protez Tırnak takma tırnaktan farklı olarak tırnak ucuna özel bir malzeme kullanılarak, yapılan ek uzantılardır.

Devamını oku...

Tırnak Süsleme

Tırnaklar özel gün ve gecelerde çok dikkat çeken unsurlardan biri halini aldı. Günümüzde moda trendleri arasında yer alan tırnak süslemeleri siz değerli müşterilerimizin isteklerine göre farklı renklerde ve desenlerde yapılabilmektedir.

Devamını oku...

Kirpik Perması

Yaklaşık 1 saat süren kirpik perması, işleminde kirpikleriniz uygun boyda bir kirpik bigudisine sarılarak uygun solüsyon uygulanarak 2 ayrı solüsyon işlemi arasında kirpikleriniz hava ile temas etmeyecek şekilde maske ile korunur.

Devamını oku...

Masaj

Masaj, birbirimizi tedavi edebileceğimiz en eski ve bilinen tekniklerden biridir. Dokunmak konuşmanın kullanılmadığı bir iletişim biçimidir. Merkezimizde Uyguladığımız masaj yöntemi ile ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Devamını oku...

Manikür & Pedikür

Pink Art Alessandro Manikür Farklı Nedir?

Manikür; Alessandro manikür tırnak tipinizin analizi yapılarak (ince ve yumuşak tırbaklar, kuru ve kırılgan, dayanıklı ve güçlü tırnaklar) sadece alessandro markası altında bulunan özel ürünler kullanılarak yapılmaktadır.

Devamını oku...